گارانتی کالا

پارسه طب آرا با اطمینان از عملکرد خود در جهت تامین رضایتمندی مشتریان محترم تمام خرید های صورت گرفته را تا 7 روز با شرایط ذیل گارانتی می نماید .

1- چنانچه کالای تحویل داده شده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد اگر امکان تطابق دادن و تشخیص مغایرت از جعبه و کارتن کالا قبل از باز کردن بسته وجود داشته باشد بدون باز کردن و استفاده از دستگاه ظرف 24ساعت به صورت مکتوب(پیام در واتساپ ،تلگرام ) به فروشگاه اعلام نموده هماهنگی جهت عودت کالا صورت گرفته تا با کالای دیگر تعویض و یا به صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد گردد.

🔅چنانچه امکان تطابق کالا  از روی جعبه و کارتن وجود داشته باشد ولی بدون تطابق, کالا از بسته بندی خارج شود حتی در صورت مغایرت امکان تعویض و مرجوعی وجود نخواهد داشت .

🔅در صورتی که امکان تشخیص مغایرت , تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و محتویات جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

2-اگر کالای خریداری شده مشکل و ایراد فنی داشته باشد.

(عدم ضربه خوردن ،عدم نفوذ آب، خط و خش ناشی از استفاده نادرست از دستگاه مشمول گارانتی نمی باشد )

3- کارتن و جعبه ی کالا را در مدت 7 روز مهلت تست نگهداری کنید استفاده از گارانتی 7 روز منوط به این است که کالا در کارتن و جعبه ی خود و با هولوگرام گارانتی به فروشگاه پارسه طب آرا باز گردانده شود .

4-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

5-با توجه به اینکه عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری بوده ممکن است در پاره ای از جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود ملاک مشخصات اعلام شده در سایت می باشد .

ساعات پاسخگویی : شنبه الی پنج شنبه ساعت 9 الی 20
  • 09120384805
  • info@parseteb.ir